O hře

Naše úniková hra není psycho teror, ale vkusná a atmosférická hra plná napětí a dobrodružství. Nepotkáte v ní žádné děsivé postavy, které by vás tahaly za nohy nebo honily s motorovou pilou. Hra není zaměřena na to, aby vás jen vyděsila k smrti, ale na to, aby vás přiměla k přemýšlení a řešení různých hádanek.

Hra se snaží vyvážit všechny důležité prvky, které by úniková hra měla obsahovat. To zahrnuje atmosféru, napětí, logické hádanky a dobrodružství. Nečekejte strašidelný dům jako na pouti, kde na vás čekají pouze umělé pavouci a další triky. Naše hra je postavena tak, aby vám poskytla skutečný zážitek z únikové hry.


HERCI ZDE NEJSOU

CENA : 2000 Kč za celou skupinu  1-4 osob


Tento escape vás zavede do skutečného domu plného tajemství a výzev, které musíte řešit ve skupině až 4 hráčů. I když nabízíme 10 herních místností, některé z nich jsou menší a úzké, což by mohlo snížit kvalitu vašeho zážitku, pokud byste se rozhodli hrát ve větší skupině. Průchody a úkoly byly navrženy s ohledem na maximálně 4 hráče, takže ve větším počtu by hra byla rychleji dohrána. Chceme, aby každý zážitek byl co nejlepší, proto vám doporučujeme hrát s počtem hráčů nejvýše 4. 


Tato úniková hra je vícepatrovou zábavou plnou napětí a dobrodružství. Hra se skládá z více úrovní, které je nutné prozkoumat a řešit různé úkoly a hádanky. Abyste mohli plně využít všechny možnosti, které naše hra nabízí, je důležité, abyste měli dobře fungující pohybový aparát. 

Hra není fyzicky náročná, takže se nemusíte obávat, že byste se unavili při absolvování různých úkolů. Nejedná se o bojovou pevnost, takže se nemusíte bát, že byste museli absolvovat náročné fyzické výzvy. Místo toho se soustředíme na logické hádanky a úkoly, které vyžadují pouze malou fyzickou aktivitu. 


Úniková hra je plná úkolů a rébusů, které jsou navrženy tak, aby byly jednoduché a srozumitelné. Nepotřebujete žádné speciální znalosti nebo dovednosti, abyste je mohli vyřešit. Vše, co potřebujete, je všímavost a pozornost k detailům.

Úkoly a hádanky jsou navrženy tak, aby vyžadovaly pouze logiku a schopnost najít správné souvislosti mezi různými prvky hry. Nečekejte záludné hádanky, které by vás zaměstnávaly hodiny, naše hra je koncipována tak, aby byla dostupná pro širokou škálu hráčů.

Hra se snaží poskytnout skvělý zážitek pro všechny, takže se nemusíte bát, že byste se museli trápit s nesrozumitelnými úkoly nebo složitými hádankami. Stačí být všímavý a pozorný.

Informace o nástrahách, které u nás můžete potkat.

V první řadě, jsme v lese! To znamená, že zde nějakého pavouka nebo myš můžete, ale nemusíte potkat.

Dále zde máme opravdová vycpaná zvířata, kožešiny, lebky a tak dále. 

Také to může pobouřit lidi nábožensky založené. Jelikož Vás celou hrou budou provázet opravdové staré obrazy, ikony, sochy, kříže, svaté písmo a mnoho dalšího s křesťanskou tématikou.

Naší hlavní prioritou je, aby Vás nic nevytrhlo z atmosféry. Proto u nás nenajdete žádné umělé figuríny, atrapy nebo herce. Vše, co tu najdete od zrcadel a nábytku, až po šperky a brýle jsou hodně staré s tajemnou historií.

Pamatujte, je to sice hra, kde jste kontrolováni kamerami, ale za Vaší psychiku neručíme!

Domem se rozprostírá pach smrti a zloby. Zvuky pláče a smíchu, které slyšíte jen Vy. Stíny a pocity něčí přítomnosti jsou zde skoro na denním pořádku.

Fyzicky Vám zde nic nehrozí a hru můžete vždy ukončit.

Ve hře nerozdělujeme hráče do jiných místností. Zůstáváte pohromadě.

Hra není vhodná pro slabé povahy, lidi trpící klaustrophobií, epileptiky, kardiaky, těhotné ženy, lidi trpící úzkostmi a panickými ataky. Mládež mladší 15 let pouze s doprovodem dospělé osoby.