Pohybující se barevný efekt

🎀

Pro prodloužení poukazu ze slevového portálu nás prosím kontaktujte.

Hledáte ten nejoriginálnější dárek, kterým můžete potěšit své blízké, přátele nebo kolegy? Darujte zážitek plný tajemství a dobrodružství s naším dárkovým poukazem na únikovou hru, která nemá v České republice obdoby! Naše hra je dokonalou volbou pro každého, ať už je to naprostý nováček nebo zkušený veterán.
Spokojenost garantována: Jsme si jisti, že zážitek z naší unikové hry zanechá nezapomenutelné vzpomínky. Každý účastník se může těšit na jedinečnou atmosféru, která vás pohltí od prvního okamžiku.

Ideální pro začátečníky: Nevíte, zda je úniková hra to pravé pro vás nebo pro obdarovaného? Nemějte obavy! Naše hra je navržena tak, aby byla přístupná a zábavná pro všechny úrovně dovedností. Připravte se na zábavu, která vás bude bavit a motivovat.

Neomezená platnost: Náš dárkový poukaz má neomezenou dobu platnosti, můžete ho využít kdykoliv po zakoupení. Nemějte žádné obavy z toho, že by poukaz propadl.


Cena poukazu: 2000 Kč včetně poštovného

Postup objednávky:

  1. Vyplňte objednávkový formulář: Prosím, vyplňte náš jednoduchý objednávkový formulář níže. Uveďte své jméno, příjmení, adresu doručení a případné další požadavky.

  2. Proveďte platbu na náš účet: Uhraďte částku 2000 Kč  na náš účet komerční banky 115-8485690287/0100. Po připsání částky na účet vám poukaz obratem zašleme. 

  3. Uveďte informace do poznámek: Při provedení platby napište do poznámek na účet vaše jméno a příjmení.

  4. Potvrzení objednávky: Po přijetí platby obdržíte e-mail s potvrzením objednávky a informacemi o odeslání poukazu. 

  5. Osobní převzetí (volitelné): Pokud preferujete osobní převzetí, ozveme se vám na telefonní číslo. Poukazy lze osobně předat v Karlových Varech nebo v jejich blízkém okolí.


CHCI ZASLAT POUKAZ PROSTŘEDNICTVÍM POŠTY

CHCI ZASLAT ELEKTRONICKÝ POUKAZ NA EMAIL