Pohybující se barevný efekt

Google recenze

Výstup Majitele byl naprosto unikátní, vše nám bylo dostatečně vysvětleno, herní zážitek byl naprosto unikátní, atmosféra až mrazivá, hýbaní věcí a zvuků naprosto famózní. Lepší hru jsme ještě nezažili. Doporučuji není co vytknout. Určitě se vrátíme brzy.

Na úvod:nejsem žádný únikovkový mazák a nekoukám na horory, protože jsem z nich po... Takže tahle hra byla dost výzva. Ponurá atmosféra je dokonale slizká, tíživá, naleze Vám pod kůži. Procházíte fakt celým domem, aranžmá je parádní. A i když víte, že je to jen hra, stejně máte sevřeno a vůbec se Vám nechce koukat za ten závěs a do té skříně a sakra už vůbec ne odemykat další dveře. Ale skrz to, že je herní prostor rozsáhlý, máte toho dost na práci a ten creepy pocit se dá trochu odfiltrovat ve jménu hry. Nicméně těm, co si nepotrpí na lekačky doporučuji extra savé plenky!

Naprosto dokonalá unikovka.. Byla pro nás první a můžu teda říct že bych jí klidně šla znova... Tahle unikovka předčila naše očekávání a ten příběh je prostě skvělý a i když jsme nestihli dokončit poslední pokoj protože v určitém okamžiku nás strach až paralizoval mohli jsme zjistit co se v domě stalo... Ještě jednou dekujeme hlavně za to že si s tím tu práci dáváte... ♥️♥️❤️❤️

Naše první únikovka a jednalo se o opravdu nevšední zážitek! I když naše parta nebyla z nejbystřejších, pořadatel nám naštěstí v úzkých poradil. Byli jsme v strachy bez sebe. Do budoucna díky tomuto projektu plánujeme navštívit další únikové hry. Díky za tuto skvělou, atmosferickou zkušenost.

Nejlepší úniková hra, na které jsme kdy byli. Napínavé od začátku do konce, strašidelná atmosféra, prostory, které Vás naprosto pohltí. Dům dýchá něčím tajemným. Výborný příběh s překvapivým koncem. Velice ráda bych si to zažila ještě jednou 🤩.

Naše první únikovka, nemáme tedy s čím srovnávat, ale...
Neuvěřitelný zážitek! Od začátku až do konce v napětí. Velmi kvalitně vystavěný strašidelný příběh. Dokonale vyšperkované místnosti. Požitek všech smyslů. Popravdě cítím přítomnost Ester ještě teď. Děkujeme Room Masterovi! Klobouk dolů. Doporučujeme, doporučujeme, DOPORUČUJEME!!!

Neskutečně skutečná hororová atmosféra, která vás vsákne a do cíle nepustí a přetrvává dál. Prostředí naprosto dokonale zařízené. Poutavý příběh s nepředvídatelným rozuzlením. Nezapomenutelný zážitek do konce života. Děkujeme ❤️

Mohu jen doporučit, zatím nejlepší hra, na které jsem byla. Skvělá atmosféra, skvělé místo, člověk si cvrnkne do gati 🙂. Všechno je fakt hodně reálný. Kdo vyzkouší, rozhodne nenajde žádnou výtku.